אוטולנד - מרצדס - מרכז שירות וחלפים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
חברת אוטולנד מייבאת ומשווקת חלקי חילוף מקוריים וחליפיים לרכבי מרצדס. החברה מספקת חלקים לכל סוגי רכבי המרצדס, לרבות: מכוניות פרטיות, מוניות, מכוניות מסחריות קלות ועוד. למעשה, כ- 85% מפעילות החברה נסוב סביב ייבוא ושיווק חלקי חילוף, וכ- 15% מהיקף פעילותה מושקע במרכז השירות, שבו ניתן לבצע תיקון לרכבי מרצדס. שטחה של החברה משתרע על פני דונם וחצי, שרובם מוקצים לטובת מחסן החלפים.
 

חלקי חילוף לרכבי מרצדס

 
אוטולנד הוקמה בשנת 1991, ומאז היא דואגת לספק את כל הצרכים של בעלי רכבי מותג היוקרה מרצדס. החברה מחזיקה במלאי חלפים גדול במיוחד, ובנוסף לכך, היא מבצעת ייבוא אישי של חלפים – מקוריים, משוחזרים וחליפיים. בצורה זו, אוטולנד מצליחה להיענות לכל דרישה של לקוחותיה בתוך פרקי זמן קצרים במיוחד.
 

מוסך לרכבי מרצדס

 
אוטולנד מפעילה גם מוסך מקצועי, המתמחה בתיקון של כל סוגי הרכבים מתוצרת מרצדס. בצורה זו, החברה יכולה לספק ללקוחותיה את סל השירותים המלא לצורך טיפול ברכב שלהם. המחירים הינם נוחים, ובשל ההיצע הרחב של החלפים, ניתן להתאים לכל לקוח את החלק שעומד בתקציב שלו.
 

שירות ברמה הגבוהה ביותר

 
כל הלקוחות של אוטולנד נהנים מיחס חם ומשירות אדיב של אנשי המקצוע המיומנים של החברה. כל העובדים מכירים היטב את עבודתם, ועושים את כל הדרוש כדי שהלקוח יקבל חוויית שירות חיובית בכל פנייה לאוטולנד.
 
יש לכם רכב מרצדס? אצלנו תקבלו את כל השירותים הדרושים למכונית שלכם. צרו קשר עם אוטולנד בכל שאלה.
 
אוטולנד