אוטולנד - מרצדס - מרכז שירות וחלפים
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מחסן חלפים

 
חברת אוטולנד פועלת בשוק הרכב משנת 1991, ומאז היא מייבאת חלפים לכל הדגמים של רכבי מרצדס. החברה מפעילה מחסן חלפים גדול במיוחד, המשתרע על פני שטח של למעלה מדונם אחד. בנוסף לכך, מציעה החברה שירותי יבוא אישי של חלפים, וזאת במטרה להעניק לכל לקוח ולקוח מעה אישי, מקצועי ומהיר בפתרון של כל בעיה, מורכבת כמה שלא תהיה.

אוטולנד מספקת חלקי חילוף לרשת מוסכי כלמוביל, למוסכי מרצדס מורשים, למוסכים פרטיים וללקוחת פרטיים. באוטולנד יימצא עבורכם כל חלק שדרוש לכם, לכל סוגי רכבי המרצדס. מלאי החלפים באוטולנד מגיע הן מייבוא החלקים מחו"ל והן מפירוק מקומי. המלאי משתנה ודינמי וכולל חלקים מקוריים (חדשים ומשוחזרים) וחלקים חליפיים.
 

שיווק מנועי מרצדס

 
באוטולנד ניתן למצוא מבחר גדול של מנועים באיכות גבוהה, חלקם חדשים ואחרים מחודשים. כל המנועים איכותיים, והם מיועדים לרכבים פרטיים ולספרינטרים בשנתונים המתקדמים.
 

צוות מוביל

 
באוטולנד צוות לוגיסטי מיומן ומקצועי, שמקפיד להעניק לכל לקוח יחס אישי ושירות איכותי. הלקוח פונה אל צוות החברה עם בקשתו, מקבל הצעת מחיר, ולאחר אישור ההצעה, אנו דואגים לספק את החלפים הדרושים, בין אם משוחזרים, חדשים או חליפיים, בהתאם לסיכום עם הלקוח. כל לקוח נהנה מליווי צמוד מרגע הפנייה הראשונית, ועד להרכבה המוצלחת של החלק ברכבו.
 
גם אתם מוזמנים ליהנות מהשירות האיכותי שלנו. צרו איתנו קשר, וספרו לנו מה דרוש לכם.
 
מחסן חלפים